|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 3805g |
|---|---|
| Довжина [mm] | 915-995mm |
| Тип привода | AEG |
| Матеріал | металл + пластик |
| Blow Back | Ні |
| Hop-Up | Так |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 122 |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Версія gearbox | Gearbox v2 |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип магазину | BOX type magazine |
| Місткість магазину кульок | 2500 |
| Тип різьби зовнішнього ствола | 14mm CCW |